אודות אתר קורסי אמזון והמנחה טליה גרטמן

הי, שמחה שהגעתם לאתר קורסי אמזון. לפניכם מידע אודותי ואודות הקורסים

מבנה הקורסים

הרעיון מאחורי אתר קורסי אמזון  הוא לאפשר לכם לרכוש מודולים שונים בתחומי ידע שחסרים לכם. לכן ניתן לרכוש כל קורס בנפרד ולהשלים פערי ידע בתחומים בהם אתם רוצים להתמחות ולהשתלם באופן אפקטיבי, ממוקד ולא יקר. 

בקורס קטעי וידאו רבים והדגמות אמיתיות של כל ההיבטים של המכירות באמזון. לדוגמה משלוח למחסני אמזון בארה"ב - כל התהליך מצולם מא' ועד ת' כדי להקל עליכם בשלבים הראשונים בהם אתם אפילו לא יודעים אם מותר להשתמש במדפסת כזו או אחרת, איזו מדבקה מתאימה וכו'. 

דוגמה נוספת היא תהליכי התקשורת מול ספקים בסין. גם כאן תקבלו הדגמה אמיתית של כל התהליך מול הספק, כולל תבניות מייל מוכנות, דוגמאות לתקשורת בווטסאפ, איך מלמדים את הספק לשלוח לאמזון ועוד. 

לכל קורס יש פורום המאפשר לשאול שאלות ולקבל תשובות. במידה ואתם זקוקים לשעת יעוץ אישית הקליקו כאן על מנת לתאם שעת קבל ייעוץ אונליין באמצעות הסקייפ תוך הדגמות ושיתוף מסכים. 
לסיכום, כל קורס הוא Hands On אתם תתלוו אלי בוידאו לחנויות בהן אני רוכשת מוצרים, תראו את כל תהליך ההכנה, האריזה והמשלוח, תלמדו כיצד להוזיל את עלויות המשלוח, כיצד לבצע מחקר למציאת מוצרים מנצחים, איך מתמודדים עם מתחרים, איך לקבל בלעדיות באמזון, ועוד ועוד.

מי אני

שמי טליה גרטמן ואני עוסקת מזה 15 שנה בשיווק באינטרנט, ניהול אתרים תדמיתיים וקמעונאיים בשוק הבינלאומי, מכירות באיביי ומכירות באמזון. ברקע האקדמי שלי אני בעלת תואר M.A מאוניברסיטת תל אביב לפיתוח תוכניות לימוד מתוקשבות באינטרנט.  לכן שני התחומים - הידע בשיווק ובמכירות במדיה הדיגיטלית וההתמחות בבניית קורסים מתוקשבים משתלבים באופן טבעי זה בזה. 

מספר סיבות הביאו לכך שגמלה בליבי ההחלטה לבנות אתר קורסי אמזון. ראשית, השקפת העולם האישית שלי הגורסת כי סביבת העבודה האינטרנטית מאפשרת הקמת מספר ערוצי הכנסה המשלימים זה את זה. ביניהם מכירות, ייעוץ, קורסים, כתיבת ספרים ועוד.

ההמלצה הכי טובה שאני יכולה לתת לכם, מוכרי אמזון, איביי ופלטפורמות נוספות היא לעשות את אותו דבר. כולנו חווינו שינויי אלגוריתמים בגוגל בשנים האחרונות, שחקנים חדשים שלפתע הופיעו בשוק, עליות וירידות ומה לא. מהפכות קטנות שמתרחשות מדי חודשיים שלשה ומשפיעות באופן דרמטי על העסק האינטרנטי שלנו, לטוב או לרע. 

בנוסף, ההנאה והסיפוק שבהעברת הידע גם היא גורם משמעותי ביותר ומאחר ומדובר באחת הפלטפורמות הקמעונאיות המדהימות ביותר בעולם הרי שבכל יום לומדים משהו חדש ויש גם ידע חדש שכיף לתרגם אותו לשפה ברורה ופשוטה לטובת מוכרים אחרים. 

לסיום, כמובן היכולת לעבוד בכל זמן, מכל מקום. לגמישות הזו יש ערך עצום בעיני. אמנם יש שיגידו שזה הופך אותנו לוורקוהוליים, אבל אנחנו מתמסרים בשמחה להתמכרות הזו, משום שבסופו של דבר היא מתורגמת לפרנסה טובה המכבדת את בעליה. 

“החיים הם למעשה פשוטים, אלא שאנו מתעקשים לסבך אותם.”

קונפוציוס

12
שנות ניסיון במכירות באיביי ואמזון
20
שנות ותק בשיווק באינטרנט
1600
דפים, אתרים ותכני הדרכה שפותחו
1450
מבוגרים שהשתלמו אצל טליה ב 20 השנים האחרונות
[gravityform id=7 title=false description=false ajax=true tabindex=49]
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.